Özel Kampanya

Bilgisayar Servisi ve Tamiri

Ev kullanıcıları veya işletmeler için yerinde bilgisayar servisi ve tamiri işlemi, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle marka bağımsız gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’un neredeyse her noktasına, her marka bilgisayar ve notebook için servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.

Yerinde bilgisayar servisi işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.

Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bilgisayar 112 müşterilerine acil bilgisayar servisi hizmeti sunar ve acil hizmet için ek bir ücret yada diğer firmalara göre daha fazla ücret talep etmez.

Bilgisayar 112 yerinde bilgisayar servisi yada özel teknik servisinde hizmet sunar. Tüm bilgisayar sorunlarınız için güvenilir, kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlar.

Bilgisayar 112 marka bağımsız çalışır. Yerinde Bilgisayar Servisi talebiniz firmamıza ulaştığı anda çok hızlı bir şekilde personel görevlendirilir, özel araçlarımızla yerinize gelir ve hızlı bir şekilde sorununuzu giderir.

Ayrıca Bilgisayar 112 nin yerinde bilgisayar servisi hizmetlerinde 7/24 opsiyonuda bulunmaktadır.

Bilgisayar 112 den servis hizmeti almak için bir telefonunuz yeterlidir.

0216 456 37 78 - 0542 216 27 27

Çözümü oldukca sorunların bir önemi yoktur. Gerek ev gerekse işinizde hayatınızı kolaylaştıran profesyonel çözümlere ulaşmak için uzmanlarımızla görüşün.

Yerinde bilgisayar servisi bir Bilgisayar112 hizmetidir.

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39