Özel Kampanya

İstanbul Bilgisayar Teknik Servisleri

Firmamız İsanbulun tüm semtlerinde yerinde bilgisayar servisi, bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri ve laptop tamiri hizmeti vermektedir.

Masaüstü bilgisayarlarla ilgili tüm işlemleri yerinizde diz üstü bilgisayarlarınızda ise program ve windows kurulumu dışındaki işlemler için bilgisayarınızı servisimize alıyor onarımını yapıyor ve yerinize tekrar teslim ediyoruz.

Tüm bu bilgisayar teknik servis işlemleri için ise sizlerden ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

En uygun, en rahat ve en güvenilir bilgisayar servisi hizmeti için bizi aramanız yeterlidir.

0216 456 37 78 - 0542 216 27 27

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39