Özel Kampanya

Hakkımızda

2002 yılından bu yana bilgisayar servisi sektöründe hizmet veren firmamız 2009 senesinden itibaren Bilişim 112 adı ile sektöre devam etmektedir.

Bilgisayar servisi 1000 in üzerinde bireysel 600 ün üzerinde kurumsal müşterisi ile sektörde en iyi bilgisayar servisi ve en iyi bilgisayar firması olma yolunda sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız 2011 senesinde sektörde kaliteli Türkiyenin dört bir yanına ücretsiz kargo imkanı ile notebook tamiri yapan Bir Bilişim firmasını devralmış ve aynı kalitede notebook tamiri ve notebook servisi konusunda hizmete devam etmektedir.

Bilgisayar 112 bilgisayar servisi ve notebook tamiri hizmetlerinde müşterilerine daima kaliteli, hızlı ve yerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Sürekli büyümeyi, gelişmeyi ve müşterilerine kaliteli bilgisayar servisi ve notebook tamiri hizmet vermeyi hedef edinen firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

Müşterilerimizle büyüyor, müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39