Özel Kampanya

Erenköy Bilgisayar Servisi

Erenköy bilgisayar servisi olarak daima tam saatinde ve yerinde bilgisayar servisi hizmetini benimsiyoruz.

Erenköy bilgisayar servisi tüm bilgisayar sorunlarınızı yerinizde çözmeye çalışıyor, yerinizde çözümlenmeyen arızalarınızda ise bilgisayarınızı servisimize alıyor ve onarımını gerçekleştirdikten sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz. Bu işlem için kesinlikle ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

Erenköy bilgisayar servisi işleyişimiz şu şekildedir,

Bilgisayar servisi taleplerinizi daima bilgili ve eğitimli personellerimiz karşılar. Arıza kaydınızı alan personelimiz içerisin de ihtiyaç duyulabilecek tüm parçaların olduğu servis aracı ile adresinize gelir. Kapınızı çalar, kendini tanıtır, ayaklarına galoş takarak içeri girer ve bilgisayarınız ile ilgilenir. Değişmesi gereken parçalarınız var ise değiştirilir ve bilgisayarınızla ilgili olan sorunlarınız giderilir. Bilgisayarınızı son kez kontrol etmeniz istenir. Eğer bilgisayarınız ile ilgili başka bir sorununuz yok ise servis formunuz doldurularak size teslim edilir ve adresinizden ayrılınır.

Adresinizde çözülemeyen bilgisayar arızalarınızda ise personelimiz bilgisayarınızı teknik servisimize getirir. Olabildiğince aynı gün sorunlarınız giderilerek tekrar adresinize teslim edilir. Bu işlem için ekstra ücret talep edilmez.

Sizde Erenköy bilgisayar servisinden hizmet almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız.
0216 456 37 78 - 0542 216 27 27

Erenköy için verdiğimiz diğer hizmetler,
Erenköy bilgisayar tamiri
Erenköy bilgisayar teknik servisi
Erenköy notebook tamiri
Erenköy notebook servisi
Erenköy modem kurulumu
Erenköy kartuş toner dolumu
Erenköy ağ kurulumu
Erenköy data (veri, bilgi) kurtarma
Erenköy monitör tamiri
Erenköy web tasarımı
Erenköy apple servisi
Erenköy apple tamiri

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39