Özel Kampanya

Bilgisayar Teknik Servisi

Firmamız İstanbul' un tüm semtlerinde hızlı ve yerinde bilgisayar teknik servisi hizmeti vermektedir.

Kalitemizi ve güvenimizi 600 ün üzerinde ev kullanıcı müşterimizi 200 ün üzerindeki kurumsal müşterilerimiz ile ispatlıyoruz.

Firmamız bilgisayar teknik servis personelleri kendilerine tahsis edilen özel araçlar sayesinde istenilen saatte ve hızlı bir şekilde siz müşterilerimizin yerinde olurlar ve bilgisayarınızla ilgili sorunlarınıza hızlı bir şekilde müdahele ederler.

Böylece bilgisayar sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm üretilir ve zaman kaybınız en az seviyeye indirgenir.

Hızlı, güvenilir, kaliteli ve diğer servislerden daha uygun hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterli.

İletişim Bilgileri
0216 573 25 93
0532 332 16 39
0505 311 97 97

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39