Özel Kampanya

Bilgisayar Teknik Servisi

Firmamız İstanbul un tüm semtlerine yerinde hızlı bilgisayar teknik servisi hizmeti vermektedir.

Bilgisayar teknik servisi hizmetinden yararlanmak için bizi arayıp bilgisayarınızın sorununu ve müsait olduğunuz saati söylemeniz yeterli.

Müsait olduğunuz saatte mutabık olduğumuzda bir personelimiz size özel aracı yanında ihtiyacı olan tüm bilgisayar parçaları ile gelir ve sorununuzu en hızlı şekilde çözerek memnuniyetinizi sağlar.

Size bir telefon kadar yakınız.

Tel: 0216 573 25 93 - 0532 332 16 39 - 0505 311 97 97

Bilgisayar Teknik Servisi
Bilgisayar Teknik Servis
Bilgisayar Servisi
Bilgisayar Servis

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39