Özel Kampanya

Bilgisayar Tamiri - İlkelerimiz

* Bilgisayar 112 yi aradığınızda size saat olarak randevu verilir, saatlerce bekleterek işinizden gücünüzden alıkoymaz.
* Bilgisayar 112 çalışanlarının tamamı tahsillidir.
* Bilgisayar 112 çalışanları teknik ve insan ilişkileri konusunda sürekli eğitim almaktadırlar.
* Bilgisayar 112 hedefi 45 dakika içinde sorununuzu çözmektir. Bunun için evinize gelen servis araçlarında ihtiyaç duyulabilecek malzemeleri orijinal ambalajında bulundurur.
* 45 dakikayı geçecek tamirlerde veya arızanın özelliği nedeni ile evinizde çözülemeyen sorunlarınızda cihazınız Merkez Laboratuarımıza sevk edilir.
* Merkez Laboratuarımıza sevk edilen cihazlara ilişkin 2. kez servis ücreti talep edilmez. Yeni bir ücret alınmadan, sizin vereceğiniz randevu saatinde evinizde bilgisayarın kurulumu yapılır.
* Bilgisayar 112 müşteriye göre, süreye göre, faturalı faturasız, KDV dahil hariç gibi fiyatlar bulunmaz. Bizim için her müşterimiz özeldir.
* Servis ücretinin yanı sıra değişecek parçaların kurulumlarıyla ilgili sizden ekstra ücret talep edilmez.
* Bilgisayar 112 müşterileri servis ücreti ile sadece yenilenen parçaların ücretini öderler. Müşteri isterse dışarıdan kendisinin satın aldığı cihazı da (teknik ekibimiz sizde serviste olduğu süre içinde) ekstra ücret ödemeden kurdurabilir.
* Bilgisayar 112 müşterileri isterlerse komisyon ödemeden Kredi Kartı ile de ödeme yapabilirler.
* Bilgisayar 112 eğer arıza nedeni ile gecikecek projeniz, ödeviniz varsa stoklar dahilinde ve cüzi bir ücret karşılığında yedek bilgisayar, yazıcı vb. temin eder.
* Bilgisayar 112 ‘de tüm değiştirilen parçaların garantileri tarafınıza teslim edilir, arıza olan parça da sizde bırakılır.
* Bilgisayar 112 yapılan tüm işlemler için sizi bilgilendirir.
* Bilgisayar 112 marka bağımsız hizmet eder.
* Bilgisayar 112 sizi dinler ve yardımcı olmaya çalışır.

Bilgisayar tamir hizmeti için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
0216 573 25 93
0532 332 16 38
0505 311 97 97

İlkelerine bağımlı bir firma.

Gerçekten ilkelerine bağlı, beklediğinizden daha fazlısını verebilecek ve iyi insanlardan oluşan bir ekibe sahipler. Her sorunumuzda çağırıyoruz geliyorlar, sorunumuzu çözüp gidiyorlar.

Bilgisayar 112 ve ekibine tüm bilgisayar arızalarımızda yanımızda oldukları için teşekkür ederiz.

Nevzat KATIRCI

Yazılanlardan daha iyi bir servis.

Tam zamanında gelen ve gerçekten çok kısa sürede kesin çözüm üreten karşılaştığım ilk firma. Çok memnun kaldım servis hizmetinden. Tam zamanında, güvenilir ve güler yüzlü bir bilgisayar servisi. Herkese tavsiye ederim. Verdiğim paraya acımadığım ve gerçekten hakkını ödediğim bir bilgisayar servisi oldu.

Önder KARTAL

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39