Özel Kampanya

Bilgisayar Servisi Bağdat Caddesi

Bilgisayar 112 hizmeti olan Bağdat caddesi bilgisayar servisi,

Yerinde, hızlı ve kaliteli bilgisayar servisi hizmeti vermektedir. Bağdat caddesi bilgisayar servisi bilgisayar sorunlarınızı yerinizde çözüyor ve zaman kaybınızı en aza indiriyor. Yerinizde çözülemeyen bilgisayar sorunlarınızda ise bilgisayarınızı servisimize getiriyor arızasını giderdikten sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz. Bu işlem için kesinlikle ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

Sizde Bağdat caddesi bilgisayar servisinden hizmet almak istiyorsanız bize aşağıdaki telefonlardan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

0216 456 37 78 - 0542 216 27 27

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39