Özel Kampanya

Bilgisayar Servisi Alternatifleri

Firmamız müşterilerine yerinde bilgisayar servisi ve yerimizde bilgisayar servisi olarak 2 farklı alternatif sunmaktadır.

Yerinde bilgisayar servisi,
Firmamız bu hizmette genel merkez servis noktasından bir servis personeli yönlendirerek yerinde bilgisayarınızı onarıp zaman kaybınızı ortadan kaldırmaktadır. Yerinizde bilgisayarınızın onarılamaması durumunda ise personelimiz bilgisayarınızı servisimize getirir ve onarımı tamamladıktan sonra ekstra bir ücret talep etmeden tekrar bilgisayarınızı adresinize teslim ederler.

Yerimizde bilgisayar servisi,
Dilerseniz merkez servisimize bilgisayarınızı getirerek onarımını talep edebilirsiniz. Bu durumda bilgisayarınız servisimizde onarılır ve bilgisayarınız teslim edilir.

Formatlama işlemlerinde bilgisayarınızın harddiskinde bir arıza yok ise tüm dosyalarınız yedeklenerek işlem yapılır ve formatlama işlemi bittikten sonra tüm dosyalarınız yerli yerince tekrar yerine konulur.

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39