Özel Kampanya

Bilgisayar Servisi

Firmamız İstanbul' un tüm semtlerinde bilgisayar servisi, bilgisayar teknik servisi, laptop tamiri, ve notebook tamiri hizmeti vermektedir.

Firmamız personelleri özel teknik servis araçları ile randevulaşılan saatte yerinizde olur ve bilgisayar sorunlarınıza hızlı ve kaliteli çözüm üretirler.

Firmamız tüm bu özel servisler için ekstra ücret talep etmez aksine diğer bilgisayar servisi firmalarından da uygundur.

Daima en uygun fiyata en kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş her zaman müşteri memnuniyeti sloganımız ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Sizde zaman benim için çok önemli diyorsanız bilgisayar sorunlarınızda dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

0216 456 37 78 - 0542 216 27 27

Bilgisayar Servisi bir Bilgisayar112 hizmetidir.

Bilgisayar servisi, Bilgisayar teknik servisi, Bostancı bilgisayar teknik servisi, Laptop tamiri, Notebook tamiri, laptop servisleri, laptop tamiri.

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39