Özel Kampanya

Altunizade Bilgisayar Servisi ve Tamiri

Bilgisayar 112 Altunizade bilgisayar servisi ve tamiri olarak Altunizade çevre bölgelerinde yerinde bilgisayar servisi ve tamiri hizmeti vermektedir.

Profesyonel bilgisayar servisi ve tamiri hizmetini en uygun fiyatlara alabildiğiniz Altunizade bilgisayar servisi ve tamiri randevulaşılan saatte adresinizde olur ve bir çok firmada olduğu gibi bekletilmezsiniz.

Yerinizde onarılamayan bilgisayarlarınız teknik servisimize getirilir, onarımı yapılır ve tekrar adresinize teslim edilir. Bu işlem için kesinlikle ekstra bir ücret talep edilmez.

Size bir telefon kadar yakınız.

0216 4563778
0542 2162727

Altunizade bilgisayar servisi olarak verdiğimiz diğer hizmetler,

Altunizade bilgisayar servisi
Altunizade bilgisayar tamiri
Altunizade bilgisayar teknik servisi
Altunizade notebook tamiri
Altunizade notebook servisi
Altunizade apple servisi
Altunizade apple tamiri
Altunizade kartuş dolum
Altunizade toner dolum
Altunizadedeki bilgisayarcılar.

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39