Özel Kampanya

7/24 Bilgisayar Servisi

Bilgisayar 112 nin ayrıca 7/24 Bilgisayar servisi de mevcuttur.

Günün her saati bilgisayar servisi isteklerinizi 0542 2162727 numaralı telefona bildirebilirsiniz. Bilgisayar 112 7/24 bilgisayar servisi ücretimiz 80TL dir.

Diğer firmalara oranla bilgisayar sorunlarınızı daha ekonomik olarak çözebilirsiniz. 7/24 bilgisayar servisi, 7 24 bilgisayar servisi, günün her saati bilgisayar servisi, gece bilgisayar servisi, gece gündüz bilgisayar servisi.

Size bir telefon kadar uzağız.

7/24 Bilgisayar servisi bir Bilgisayar112 hizmetidir.
Bu hizmet şimdilik İstanbul anadolu yakası semtleri için geçerlidir.

İstediğimiz saatte geldiler!

Yeni bir bilgisayar almıştık. İçerisinden monitör kablosu çıkmadı. Saat 23:00 civarlarında aradığımız bilgisayar 112 firması hemen bir servis elemanı yönlendirdi ve Çiftehavuzlardaki evimize gelip hem kablomuzu taktı hemde ihtiyacımız olan programları kurdu. Gerçekten işlerini iyi yapıyorlar. 7/24 hizmet veriyoruz diye yazıp aradığınızda telefonu açmayan firmalardan değiller.
Memnuniyetimiz %100 olup kendilerine burada teşekkür ediyorum. Teşekkürler Bilgisayar 112. Ailemizin bilgisayarcısı oldunuz.

ASLI GÜNGÖR

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39